Zestaw
GOURMET GOLD KRÓLIK - 85G x 6
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR STERLILISED BEEF - 85G 3,89 zł
CAT CHOW STERILISED Z KURCZAKIEM I BAKŁAŻANEM W SOSIE - 85G 2,49 zł
CAT CHOW STERILISED Z JAGNIĘCINĄ I ZIELONĄ FASOLKĄ - 85G 2,49 zł
PURINA CAT CHOW KITTEN Z JAGNIĘCINĄ I CUKINIĄ W SOSIE - 85G 3,20 zł
PURINA CAT CHOW ADULT HAIRBALL Z KURCZAKIEM I ZIELONĄ FASOLK… 2,49 zł
PURINA CAT CHOW KITTEN Z INDYKIEM I CUKINIĄ W GALARECIE - 85… 2,70 zł
PURINA CAT CHOW ADULT Z ŁOSOSIEM I ZIELONĄ FASOLKĄ W GALAREC… 2,49 zł
ZOLUX 580727 ZABAWKA DLA KOTA PIRAT BIAŁY 13,80 zł
JOSERA KOT KITTEN - 10KG (19,90 zł / kg) 199,00 zł
ZOLUX 474515 TEREBKI DO KUWET 43X30 12 SZT 15,00 zł
ROYAL CANIN CAT URINARY S/O KURCZAK W SOSIE - 12x85G (71,57 zł / kg) 73,00 zł
Zestaw
PURINA PRO PLAN NUTRI SAVOUR DELICATE TURKEY - 85G x 12
FITMIN CAT PURITY KITTEN - 400G (76,25 zł / kg) 30,50 zł
FITMIN CAT PURITY URINARY - 400G (72,50 zł / kg) 29,00 zł
ZABAWKA 580729 DLA KOTA PIRAT ŻÓŁTY 13,80 zł
ROYAL CANIN CAT GASTROINTESTINAL 12x85G 73,00 zł
TRIXIE (24497) MISKA CERAMICZNA GŁOWA KOTA 0.25L/12CM 16,80 zł
VITAKRAFT CAT POESIE DELI SAUCE CZARNIAK 85G 4,10 zł
TRIXIE (24651) MISKA CERAMICZNA DLA RAS KRÓTKOPYSKICH BIAŁA 23,20 zł


