Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

VELTI ŻWIREK ZE SŁOMY Z DODATKIEM ZIÓŁ 8L

Promocja Mega HIT
  • VELTI
  • 16,00 14,88  
  • Dostępny

NOWOŚĆ – ŻWIREK Z DODATKIEM ZIÓŁ

Ma postać rozkruszonego granulatu i jest od niego lżejszy. Bardziej delikatny, stąd rekomendowany dla przez doświadczonych hodowców.

Najważniejszą ideą we wprowadzeniu nowego produktu było danie możliwości zakupu Klientom podłoża, które jako pierwsze w Polsce będzie wspomagało kondycję dróg oddechowych u zwierząt. Jest to naturalna inhalacja dla zwierząt przebywających na ściółce z dodatkiem ziół. Zapach jest przyjemny dla ludzi i nie odstraszający zwierzęta. Można w nim wyczuć miętę, eukaliptus i inne zioła. Nowość spotkała się z niebywałym zainteresowaniem. Wszyscy, którzy mieli możliwość jego powąchania byli pod wrażeniem bardzo przyjemnego zapachu, ale pozostaniu przy naturalnych składnikach ściółki. Okazało się również, że zastosowanie dodatku z ziół wpłynęło jeszcze bardziej na absorbowanie nieprzyjemnych zapachów.

Dlaczego warto stosować podłoża ze słomy?

Naturalność – ściółka produkowana jest ze słomy pozyskanej z lokalnych gospodarstw rolnych, bez jakichkolwiek dodatków i spoiw.

Doskonała wchłanialność – dzięki swojej strukturze, ściółka pochłania do 400% swojej objętości. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Mała pylistość – w trakcie produkcji naszą ściółkę poddajemy procesom odpylania, dzięki czemu jest niemal wolna od pyłu.

Higieniczność – w niewielkich ilościach ściółkę słomianą można usuwać drogą sanitarną.

Optymalny kształt – podział na granulat i żwirek jest odpowiednio dostosowany do potrzeb małych zwierząt domowych. W przypadku żwirku, dzięki jego drobniejszej strukturze jest on delikatniejszy dla łapek Twojego pupila.

Bezpieczeństwo – brak bakterii, grzybów i pleśni. Dzięki temu ściółka jest hipoalergiczna.

Rzadsza wymiana ściółki – nie zbryla się. Szybko chłonie płyny, zwiększając swoją objętość rozpada się. Pozwala to na wymianę miejscową, a nie całości ściółki.

Biodegradowalność – zużytą ściółkę można z powodzeniem kompostować lub użyć jako naturalny nawóz. W przeciwieństwie do granulatu drewnianego nie zakwasza gleby.

Przeznaczenie – nasze ściółki są idealne dla wszystkich zwierząt domowych takich jak: koty, króliki, szynszyla, ptaki, świnki morskie, chomiki, fretki, żółwie, etc.

Rodzaje żwirków: ze słomy
Właściwości żwirków: antybakteryjne, ekologiczne, zapachowe

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: VELTI ŻWIREK ZE SŁOMY Z DODATKIEM ZIÓŁ 8L

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...