Ostatni raz od czasów starożytnych, kiedy koty były czczone jako bogowie, teraz nasi koci bohaterowie są równie ważni. Od inspirowanej kotami mody, przez kocie festiwale filmowe , po wystrój przyjazny dla kotów. Jest mnóstwo powodów, dla których warto być kotem, a jeszcze lepiej mieć kota.

 


Wysoka moda kociej mamy

Miłośnicy kotów mają wiele opcji – od sukienek inspirowanych kotami, przez torebki, aż po kolczyki i szpilki, na każdą kieszeń. Oczywiście, kot Karla Lagerfelda, Choupette, ma własną książkę i zainspirował różne linie mody. Lagerfeld powiedział, że jego kot jest bardziej znany niż on.

Przyjazne kotom mieszkania


Zapomnijcie o uprzedzeniach – wyobrażeniach o mieszkaniu wypełnionym strzępiastymi dywanami i śladami kocich pazurów w każdym rogu. Dzięki dostępowi do inspiracji wzorniczych, takich jak Hauspanther.com, kotki mogą stworzyć estetyczne domki przyjazne kotom. Kate Benjamin, projektantka witryny (i współpracownik Vetstreet), oferuje wszystko, czego potrzebuje fajna kotka w jej domu. Od półek dla kotów po kuwety, po obrazy na ścianach i wiele innych. Pomaga czytelnikom stworzyć piękne przestrzenie, które również dobrze działają na koty.

Najlepsi przyjaciele

W swojej najnowszej reklamie Diet Coke miłośniczka kotów Taylor Swift odkrywa, że ​​za każdym razem, gdy bierze łyk sody, koty w jej domu magicznie się rozmnażają. Więc co ona robi? Oczywiście pije! A Swift nie jest jedyną sławną kobietą, która ma obsesję na punkcie swojego kota. Katy Perry, Rita Ora i Kristen Stewart nie boją się obnosić ze swoimi kotkami.

Utalentowani Miłośnicy Kotów


Czy znasz ludzi, którzy otwarcie kochają swoje ulubione koty? Utalentowani mężczyźni w całej historii wykazywali skłonność do uwielbiania swoich kotek. Marlon Brando był pionierem. Dziś Ian Somerhalder, Michael C. Hall, David Bowie, Morrissey i Ed Sheeran to tylko kilku szalonych kociarzy.


Festiwale filmowe


Nikt nie wie dokładnie, dlaczego kocie filmy są tak popularne. Ale po tym, jak 10 000 miłośników kotów pojawiło się na pierwszym festiwalu filmów wideo w Cat Walker Art Center w Minneapolis w zeszłym roku, festiwal był franczyzowany. Później przemieszczał się przez cały kraj do Los Angeles, a wkrótce pojawił się w innych miastach. Inni organizatorzy zareagowali na szał kotów z wydarzeniami takimi jak Catdance, które odbyły się podczas Sundance Film Festival w Park City w stanie Utah.

Koci bohaterowie


Kocie mamy nie są zaskoczone słysząc opowieści o kocim bohaterstwie, ale te opowieści potwierdzają, jak wyjątkowe są koty. Od kota Tary – bohatera, który uratował jej ukochanego chłopca od agresywnego psa, do Pudditat, który jest przewodnikiem dla jej najlepszego przyjaciela, niewidomego psa o imieniu Tervel. Koty są często nieoczekiwanymi obrońcami. Wiadomo, że kocie mamki opiekują się osieroconymi szczeniętami, a istnieją liczne historie o kotach, które ratują rodziny, ostrzegając je o pożarach w domu. Kocie mamy wiedzą, że dzielenie domu z kotem jest podobne do spania z superbohaterem.

Jest tak wiele powodów, dla których warto być kocią mamą, ale jaki jest najlepszy powód?

Wylegiwanie się na sofie z mruczącym kotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *