Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

8 IN 1 PUPPY TRAINER 230ML

Spray do nauki czystości został opracowany specjalnie aby nauczyć twojego pupila załatwiania potrzeb fizjologicznych w określonych miejscach.

Sposób użycia:
Spryskaj miejsce gdzie jest pożądane aby psiak załatwiał swe potrzeby fizjologiczne (np. kuwetę, maty, pieluchy itp.). Wewnątrz: trzymaj spray w odległości 2,5cm od gazety lub maty nanosząc środek na powierzchnię ok.5cm2. Daj powąchać pupilowi. Nie długo zorientuje się on, że jest dozwolone miejsce załatwiania potrzeb fizjologicznych . Powtarzaj regularnie powyższą procedurę, zwłaszcza po przebudzeniu, przed snem i po posiłkach. Na zewnątrz: popryskaj sprayem miejsca, w których pupil ma załatwiać się. Zaprowadź zwierzę aby się wypróżniło i pochwal je kiedy to zrobi. Powtarzaj powyższą procedurę regularnie aż zwierzę nauczy się wybierać odpowiednie miejsca. Czas nauki uzależniony jest od zdolności poszczególnych psów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwaga preparat o specyficznym zapachu.

Przeznaczenie higienicznych akcesoriów dla psa: nauka czystości

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: 8 IN 1 PUPPY TRAINER 230ML

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...