Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

PESTELL ŻWIREK LIFEMATE DIAGNOSTYCZNY 5KG

Polecane
  • PESTELL
  • 29,00  
  • Dostępny

Pierwszy zbrylający żwirek diagnostyczny. Kolor żwirku zmienia się wraz z poziomem pH moczu kota. Powszechnie wiadomo, że pH moczu można wykorzystywać do pozyskania kluczowych informacji dotyczących stanu zdrowia kota. Wiele problemów zdrowotnych występujących u kotów wiąże się ze zmianą pH moczu. Life Mate został stworzony w celu wczesnego ostrzegania o ewentualnych problemach zdrowotnych. Gdy zauważysz zmiany pH moczu swojego kota utrzymujące się dłużej niż trzy dni, skonsultuj się z lekarzem weterynarii. Life Mate informuje o możliwych problemach zdrowotnych, ale nie może zastąpić diagnozy lekarza weterynarii.

Uwaga: Poziom pH moczu kota jest cechą indywidualną, może być niższy lub wyższy od przyjętej normy. Lifemate jest stworzony, aby dawać Ci możliwość obserwacji zmian zachodzących w poziomie pH moczu Twojego kota. Poziom pH moczu kota jest uzalezniony od jego diety. Zmiana koloru żwirku może być rezultatem zmiany pokarmu. 

Rodzaje żwirków: bentonitowy
Właściwości żwirków: zbrylające

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: PESTELL ŻWIREK LIFEMATE DIAGNOSTYCZNY 5KG

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki
X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...