Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

CAT'S BEST NATURE GOLD 10L

  • CAT'S BEST
  • 39,00  
  • Dostępny

Żwirek drewniany wyprodukowany wyłącznie z roślinnych surowców. Żwirek w 100% składa się z naturalnych włókien organicznych dzięki czemu niezawiera środków chemicznych ani sztucznych aromatyzatorów. Unikatowa receptura zapewnia doskonałe zbrylanie i wchłanianie niepryjemnych zapachów.

Większy granulat zapewnia komfort stosowania żwirku dla kotów długowłosych eliminując jego roznoszenie poza kuwetę. Dzięki włóknom roślinnym żwirek przy tej samej wydajności posiada ponad trzy razy mniejszą masę niż żwirki bentonitowe dzięki czemu jest lekki i łatwy w transporcie eliminując tym samym ilość powstałych odpadów co znacznie wpływa na jego wydajność. 10 litrów żwirku wystarcza nawet do 5 tygodni!

Koty uwielbiają naturalny zapach i strukturę żwirku Nature Gold. Dzięki systemowi kapilar żwirek charakteryzuje się niespotykaną jak dotąd skutecznością wchłaniania zapachów w sposób efektywny i trwały.

Żwirek jest ekologiczny nie tylko ze względu na surowce, z których został wykonany. Jest on znacznie wydajniejszy i oszczędniejszy niż wiele pozornie tańszych grudkujących się wyściółek dla kotów. Ponad 700% współczynnik absorbcji wilgoci jest gwarantem pierwszorzędnej jakości produktu.

Jako, że produkt jest w pełni biodegradowalny zmiejsza koszty wywozu śmieci, a tym samym wpływa na samą higienę stosowania produktu. Żwirek może być wrzucany do toalety bez zmartwienia o zatkanie kanalizacji czy szamba.

Dzięki wydajności produktu żwirek można skutecznie stosować dłużej, oszczędzając tym samym materiał, odpady i pieniądze. Dodatkowo produkt sprzedawany jest w ekologicznych papierowych opakowaniach, które również pomagają chronić nasze środowisko.

Sposób użycia

Do uprzednio umytej i osuszonej kuwety wsypujemy drewniane podłoże. Ilość umieszczonego granulatu zależy oczywiście od wysokości samej kuwety jak i upodobań Naszego podopiecznego. Zaleca się aby wysokość żwirku w kociej toalecie wynosiła około 4-6 cm. Do jednorazowego uzupełnienia przeciętnej kuwety wystarcza 5l produktu.

Aby utrzymać ustronne miejsce kociaka w higienicznej czystości należy codziennie, po każdym użyciu przez kota usunąć zbrylone kawałki za pomocą odpowiedniej łopatki. Dzięki kompleksowej formule zużyty żwirek wraz z wszelkimi nieczystościami można spuścić w toalecie. Jest on w 100% biodegradowalny.

Rodzaje żwirków: drewniany
Właściwości żwirków: ekologiczne

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: CAT'S BEST NATURE GOLD 10L

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...