Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

DR SEIDEL SPRAY ADAPTACYNY KOT 90ML

  • DERMAPHARM
  • 40,99  
  • Dostępny

Spray adaptacyjny dr Seidla dla kotów
(Dr Seidel – Pomoc behawioralna)

Zastosowanie
Spray adaptacyjny dla kotów to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Działa na koty uspokajająco i łagodząco. Zawiera kompozycje naturalnych substancji oddziaływujacych na zachowanie zwierząt podobnie jak kocie feromony. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Zastosowanie sprayu w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia kotu poczucie bezpieczeństwa.

Zalecenia

Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lekiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w ka¿dym wieku (odłączenie kociaka od matki,zmiana otoczenia, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w kocim hotelu, podróż¿, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.). Spray adaptacyjny może być stosowany u kotów w każdym wieku,
równie¿ u kociąt.

Sposób użycia

Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lekiem u dorosłych zwierząt:

Znakowanie moczem – Usunąć zanieczyszczenia, następnie 1-2 razy dziennie spryskać miejsca wcześniej zabrudzone przez kota.

Drapanie mebli i przedmiotów – 1-2 razy dziennie spryskać drapane i niszczone przez kota meble lub przedmioty

Nadmierne pobudzenie, wylizywanie wokalizacja – 1-2 razy dziennie spryskać kąty pomieszczenia.

Pomoc w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku. Zmiana otoczenia, transport, wizyta u lekarza weterynarii – Raz dziennie spryskać katy nowego pomieszczenia. W przypadku transportu spryskać klatkę do przewozu 15 minut przed umieszczeniem w niej kota.

Lęk separacyjny, pojawienie się nowego członka rodziny, burze i wybuchy fajerwerków – 1-2 razy dziennie spryskać kąty pomieszczenia.

Przeciwwskazania

Nie stosować bezpośrednio na kota

Skład

Etanol, Glikol propylenowy, 10% kompozycja kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierającą miedzy innymi kwas palmitynowy (13% – 24% w czystej mieszaninie), Wyciąg z waleriany 0,05%.

Opakowania

90 ml

Produkty adaptacyjne: spraye

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: DR SEIDEL SPRAY ADAPTACYNY KOT 90ML

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...