Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

FIPROCLEAR DLA PSA (20-40KG) 2 x 2,68ML

  • FRANCODEX
  • 25,20  
  • Dostępny

FRANCODEX Fiproclear dla dużych psów (20kg-40kg) – 268mg

ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PREPARATY OTC NIE PODLEGAJĄ SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ. DO NABYCIA TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM LUB POPRZEZ ZŁOŻENIE ZLECENIA ODBIORU

POBIERZ ZLECENIE ODBIORU – DOC

POBIERZ ZLECENIE ODBIORU – PDF

Firpoclear to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy.

Charakterystyka: – Eliminuje większość kleszczy wgryzionych w skórę w ciągu 24-48 godzin od zaaplikowania. – W przypadku, gdy wszystkie nie zostaną zabite w ciągu 48 godzin, mogą zostać zabite w ciągu tygodnia. – W stosunku do pcheł obecnych i wgryzionych w skórę – działa praktycznie natychmiastowo – zabijając je. – Po zabiciu kleszcze zazwyczaj spadają z psa, kota, natomiast te, które pozostaną mogą być usunięte przez delikatne strzepnięcie. – Substancją czynną zawartą w preparatach jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka.

Wskazania lecznicze: – Zwalczanie inwazji pcheł (Ctenocephalides felis.), kleszczy (Ixodes ricinus) i wszy u psów. – Działanie zabezpieczające przed ponowną inwazją pcheł utrzymuje się przez okres 8 tygodni, a przed ponowną inwazją kleszczy przez okres 4 tygodni. – Można stosować jako leczenie wspomagające alergicznego pchlego zapalenia skóry.

Sposób użycia: – Produkt można stosować u szczeniąt powyżej 8 tygodnia życia i/lub psów ważących od 20kg do 40 kg – Preparat jest odporny na działanie wody i promieni słonecznych przy czym nie należy kąpać zwierząt 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. – W celu uzyskania optymalnego efektu działania produkty należy podawać z zachowaniem minimum 4-tygodniowych odstępów pomiędzy kolejnymi aplikacjami. – Należy zawsze mieć na uwadze aktualny stopień nasilenia inwazji pcheł i kleszczy na danym terenie.

Przeznaczenie preparatów przeciwko pasożytom u psa: przeciwkleszczowy, przeciwpchelny
Rodzaj preparatów przeciwko pasożytom u psa: krople
Zastosowanie preparatów przeciwko pasożytom u psa: po ukąszeniu

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    Antoni, W dniu: 27.08.2017

    Działają dobrze.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: FIPROCLEAR DLA PSA (20-40KG) 2 x 2,68ML

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki
X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...