Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

NOTIONE LOKALIZATOR BRELOK + APLIKACJA

Nowość
  • 99,00  
  • Dostępny
  • Dostawa gratis.

notiOne to niewielki lokalizator Bluetooth.
W połączeniu z darmową aplikacją, umożliwia odnalezienie tego, do czego został przymocowany. Lokalizuje zgubę nie tylko w pobliżu (np. klucze pod kanapą w Twoim mieszkaniu), ale i z drugiego końca Polski.

BEZPIECZEŃSTWO

Niewielki lokalizator notiOne wraz z dedykowaną aplikacją, zwiększa bezpieczeństwo dzieci i osób starszych, zabezpiecza psy, koty przed zaginięciem oraz cenne przedmioty, takie jak klucze, portfel, rower przed zgubieniem lub kradzieżą.

ZASIĘG

System notiOne korzysta z sieci popularnych polskich aplikacji, dzięki czemu pomaga w odnalezieniu na przykład kluczy, roweru lub dziecka, nie tylko w pobliżu, ale również na drugim końcu Polski.

BATERIA

Wymienna bateria w lokalizatorze notiOne działa nawet rok. Informację o stanie baterii znajdziesz w aplikacji notiOne po kliknięciu ikonki “i”.

ODPORNOŚĆ

Materiały, z których wykonany jest notiOne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak woda, piasek czy kurz.

UNIWERSALNOŚĆ

Ze względu na niewielki rozmiar, lekką wagę i praktyczne mocowanie, lokalizator może być używany m.in. do zabezpieczenia dzieci, starszych osób, psów, kotów, a także kluczy, portfela, torebki, roweru i innych cennych przedmiotów

WYSYŁANIE SYGNAŁU

Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Przemieszczające się w pobliżu telefony posiadające zainstalowaną aplikację współpracującą z systemem notiOne, automatycznie odbierają sygnał z lokalizatora.

USTALANIE LOKALIZACJI

Telefony pośredniczące ustalają jego położenie na podstawie danych GPS, a następnie informację o lokalizacji odnalezionego notiOne przesyłają na Twój telefon.

INFORMACJA NA TWOIM TELEFONIE

Informacje o położeniu notiOne wyświetlają się na Twoim telefonie w darmowej aplikacji za pomocą znacznika na mapie i adresu. Jedno spojrzenie i już wiesz, gdzie jest to czego szukasz.

WSPARCIE APLIKACJI WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NOTIONE

Już ponad 1 000 000 telefonów w Polsce odbiera sygnał notiOne. Dzięki nim informacja o lokalizacji może być przekazywana na Twój telefon, nawet z bardzo dużych odległości.

#zguboznalazcy

jest nas już ponad 1 000 000 i liczba ta rośnie z każdą chwilą!

POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE!

Każdy kolejny telefon wyposażony w aplikację współpracującą, zwiększa skuteczość notiOne. Instalując na swoim telefonie darmową aplikację notiOne, pomagasz innym użytkownikom w odnalezieniu ich zguby!

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: NOTIONE LOKALIZATOR BRELOK + APLIKACJA

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki
X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...