Punkty: 0 Twoje konto koszyk 0 0 prod. / 0,00Do kasy

VELTI GRANULAT ZE SŁOMY 36L (18Lx2)

Promocja
  • VELTI
  • 48,00 42,00  
  • Dostępny

GRANULAT ZE SŁOMY 18L

Ma kształt wałeczków o średnicy 8mm i długości 0,5-2cm. Polecany dla małych zwierząt domowych: królik, szynszyla, świnka morska, chomik, etc.

Dlaczego warto stosować podłoża ze słomy?

Naturalność – ściółka produkowana jest ze słomy pozyskanej z lokalnych gospodarstw rolnych, bez jakichkolwiek dodatków i spoiw.

Doskonała wchłanialność – dzięki swojej strukturze, ściółka pochłania do 400% swojej objętości. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Mała pylistość – w trakcie produkcji naszą ściółkę poddajemy procesom odpylania, dzięki czemu jest niemal wolna od pyłu.

Higieniczność – w niewielkich ilościach ściółkę słomianą można usuwać drogą sanitarną.

Optymalny kształt – podział na granulat i żwirek jest odpowiednio dostosowany do potrzeb małych zwierząt domowych. W przypadku żwirku, dzięki jego drobniejszej strukturze jest on delikatniejszy dla łapek Twojego pupila.

Bezpieczeństwo – brak bakterii, grzybów i pleśni. Dzięki temu ściółka jest hipoalergiczna.

Rzadsza wymiana ściółki – nie zbryla się. Szybko chłonie płyny, zwiększając swoją objętość rozpada się. Pozwala to na wymianę miejscową, a nie całości ściółki.

Biodegradowalność – zużytą ściółkę można z powodzeniem kompostować lub użyć jako naturalny nawóz. W przeciwieństwie do granulatu drewnianego nie zakwasza gleby.

Przeznaczenie – nasze ściółki są idealne dla wszystkich zwierząt domowych takich jak: koty, króliki, szynszyla, ptaki, świnki morskie, chomiki, fretki, żółwie, etc.

Rodzaje żwirków: ze słomy
Właściwości żwirków: antybakteryjne, ekologiczne

Za ocenę każdego z zakupionych produktów otrzymasz 50 pkt. premium.

Poleć produkt! Ty i osoba, której go polecisz, otrzymacie po 100 pkt. premium.

Powiadom mnie o dostępności produktu

Dla produktu: VELTI GRANULAT ZE SŁOMY 36L (18Lx2)

Podaj adres e-mail

Podaj numer telefonu

Nasze marki

Fundusze europejskie Program Regionalny

Fundusze europejskie Śląskie

Europejski fundusz Rozwoju Regionalnego

X
Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej...